کانال تلگرام خارج بدون فیلتر 2025 @kharej2025

سامانه هرچیز:ارائه محتوای کانال های تلگرام
جستجو در تلگرام
2025: خارج بدون فیلتر
تعداد اعضا:
27818
814

we will rock you
.

کانال نخبگان آمریکا، اروپا و استرالیا: بی فرهنگی، مشکلات و اختلاس های آنها و راه حل های بنیادین خودشان + مقایسه با ایران

در غرب نه اسلام هست نه مسلمان، مگر اقلیت های مسلمان برخی مناطق

ادمین:
🆔 @kharej4

سروش:
🆔 @kharej2025

 مشاهده مطالب کانال 2025: خارج بدون فیلتر

توجه: کلیه محتوای این سایت توسط کاربران و کانال های تلگرام درج شده است و سایت هرچیز هیچ مسئولیتی نسبت به آن ها ندارد

❌ غوغا کرد این نوجوان پاکستانی با این شعر فوق العاده اردو-فارسی

⚫ او فرزند #ندیم_سرور مداح مشهور پاکستانی است.

اسم این کلیپ فوق العاده: "برای دل دختر" می باشد.

@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام

❌لندن در حال دفن شدن زیر زباله است.
❌بی اعتنایی مردم به #قانون و #فرهنگ این بار در زباله های #لندن آشکار شده؛ هرچند دولت تا ۴۰۰ پوند (یک چهارم تا یک سوم حداقل حقوق) جریمه زباله می کند😔

@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام

❌ هر جا سخن از دزدی است نام #فرانسه می درخشد.

❌ گزارش های متعددی در اروپا حاکی از آن است که دزدی از اتوبوس ها از ترمینال ها بیرون آمده و جوانان فرانسوی به راحتی بار اتوبوس ها را در روز روشن #سرقت می کنند.

❌ این وضعیت در سایر کشورهای اروپایی نیز به قدری بحرانی است که شرکت های اتوبوس رانی در #بلژیک از پلیس درخواست اسکورت کرده اند و در نهایت #تعجب پلیس اعلام کرده که امکانات لازم برای نجات اتوبوس ها را ندارد و به ناچار این شرکت به سراغ بخش خصوصی امنیتی رفته اند.

❌ همانطور که در کلیپ می بینید دزدی از فروشگاه ها در فرانسه بسیار عادی است و #فقر_فرهنگی عجیبی در این کشور حکمفرماست و ظاهرا هیچکس امیدی به اصلاح این وضعیت ندارد.


💥 پ.ن: برخی افراد بی اطلاع در ایران طبق معمول کاسه داغ تر از آش شدند و برای توجیه این وضع تقصیر را گردن پناهندگان انداخته اند.
جواب:

۱. کشور ایران سال ها در رتبه اول پذیرش پناهنده در جهان قرار داشت و امروز نیز تعداد زیادی پناهنده در ایران هست و هرگز ما شاهد چنین فاجعه هایی نبودیم و نیستیم.

۲. یک کشور مثل ایران که غنای فرهنگی دارد توانایی جذب و تغییر رفتارهای بد پناهندگان را دارد و یک کشور مثل فرانسه به علت ضعف مدیریت و فقر شدید فرهنگی و بی بندباری افسار گسیخته باعث می شود انسان هایی که در کشور خود چنین کارهایی نمی کردند با جذب در گروه های #مافیا زیاد در اروپا عملا به انحطاط فرهنگی بروند.

۳. آمار تجاوز و دزدی در اروپا فقط منحصر به پناهندگان نیست و همانطور که در کلیپ های قبلی نشان دادیم از ظاهر بسیاری از ایشان پیداست که اروپایی هستند.

۴. به فرض محال هم که این داستان ها درست باشد، اهمیت چندانی ندارد چون فعلا ثابت شد که فرانسه و اروپا امنیت و فرهنگ اجتماعی سطح پایینی دارد و اگر مدیران اجتماعی این کشورها درست بنیان های خانواده را محافظت می کردند نه مجبور بودند به خاطر سود سرشار مالی و نیروی کار پناهنده قبول کنند و نه مجبور بودن برای رهایی از انباشت زندانی ها، قانون را تعویض کرده و بسیاری از اعمال خلاف را جرم با مجازات ندانند یا رسیدگی نکنند.
🔴 برخی منابع:
http://bit.ly/2wzUxXM
http://bit.ly/2MJZRlp

#فرهنگ #مهاجرت #مهاجرت_به_اروپا #کلیپ #هیجانی #دزدی #حادثه #جدید #خارج_بدون_فیلتر #ویزای_مهاجرت #مشکلات_زندگی_در_اروپا #شادترین_کشور

💥 ۲۰۲۵ اولین کانال  تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
‌‌
🆔 @kharej2025

❌ دزدی از اتوبوس ها در روز روشن در #فرانسه
❌ شرکت های اتوبوس رانی به دنبال اسکورت ویژه هستند. پلیس اعلام عدم توانایی کرده
#فقر_فرهنگی #امنیت

👇توضیحات بیشتر👇
@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام

❌حدود ۳۰ ماشین BMWبه علت نقص فنی در #کره_جنوبی آتش گرفتند.
❌مقامات کره ای طبق معمول فقط جلو دوربین سرخم کردند.
❌پارکینگ های کره مانع پارک BMW می شوند.
منبع:
bit.ly/2PrzbmH
reut.rs/2op1DtJ
@kharej2025

2025: خارج بدون فیلتر

❌ اینجا کالیفرنیا است: ۲۰ ساعت قطعی آب و بی کفایتی مسوولین❌

🔺 کالیفرنیا امروز به ایالتی تبدیل شده است که نه تنها هفته ها جنگل هایش می سوزد و امکانات کافی برای اطفای حریق ندارد بلکه زندگی در بسیاری از شهرهای آن به قرون وسطی بازگشته

🔺 خشکسالی و عدم اقدام خاصی از سوی دولت سبب شده تا به گزارش گاردین یکی از ثروتمندترین ایالت های آمریکا به زانو درآید. .
🔺 گاردین گزارش می دهد آب منازل مناطق نزدیک نوادا از چاه هایی تامین می شد که امروز اکثرا خشک شده و از شیرهای آب فقط هوا خارج می شود.

مردم درمانده هر روز با ماشین به مناطق جمع آوری آب می روند تا آب مورد نیاز خود را تامین کنند.

🔺 افرادی که به چاه های خانگی وابسته هستند ۱۱ هزار دلار باید هزینه چاه جدید می کردند، رقمی که با پیشرفت خشکسالی حالا به ۱۷ هزار دلار رسیده و ده ها نفر در صف انتظار حفر چاه تا یکسال باید صبر کنند.

🔺 در شهر سیویل کالیفرنیا مردم با اسفنج حمام می کنند کاری که به گفته اهالی غیر قابل تحمل است. مدرسه این شهر عملکرد خود را از دست داده و آبی برای شستن دستشویی ها و جمع مدفوع و فضولات وجود ندارد.

🔺 جان لیرد مسوول منابع طبیعی کالیفرنیا در نامه ای به کنگره آمریکا نوشت که کالیفرنیا بدترین خشکسالی در تاریخ مدرن خود را تجربه می کند و بارش برف که آب ۲۵ میلیون نفر در ایالت به آن وابسته است فقط ۱۰ درصد مورد نیاز را تامین کرده است. [نامه ای که جز رفع تکلیف هیچ اثری نداشت]

دانشگاه کالیفرنیا تخمین زده است که خشکسالی تا کنون باعث خسارت ۱.۵ میلیارد دلاری شده است.

🔺 پیش بینی می شود این وضعیت سبب مهاجرت مردم کالیفرنیا شود. مهاجرتی که با توجه به بحران آب در سایر مناطق آمریکا معلوم نیست باید به کجا ختم شود!!!

❌ منبع: گاردین
bit.ly/2Bkz0qZ

❌ بعد از این گزارش مقامات مسوول همانطور که در کلیپ آمده شروع کردند به حفر چاه ها عمیق و نتیجه این شد که حالا دیگر آب زیر زمینی هم وجود ندارد و مردم ۲۰ ساعت بدون آب سپری می کنند.....

❌ به زودی گزارش های باورنکردنی تر از بی کفایتی و بی اهمیتی مسوولین آمریکایی در اداره جامعه را منتشر خواهیم ساخت.

💥 لینک کلیپ 👇

https://t.me/kharej2025/1678

#آمریکا #خشکسالی #کالیفرنیا #لس_آنجلس #هالیوود #بحران_اب #بحران_آب #مشکلات_زندگی_در_آمریکا #ایران #ناکارآمدی #بهترین_کشور #خارج_بدون_فیلتر
.
💥 ۲۰۲۵ اولین کانال تخصصی حقایق فیلتر شده جهان
.
🆔 @kharej2025

❌۲۰ ساعت قطعی آب در کالیفرنیا
❌ بی کفایتی وراه حل های اشتباه مسوولین آمریکایی باعث شد که سال به سال وضعیت آب در مناطقی از آن بدتر شود.
❌بسیاری مناطق آمریکا فقط آب چاه دارند.توضیح بیشتر👇

@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام

🔶 حتما شنیده اید که برخی هر چه می خورند سیر نمی شوند و باید مرتب چیزی را ببلعند. علت این بیماری تورم زیاد اثنی عشر و میکروب #هلیکوباکترپیلوری است که باعث می شود مرتب شیره معده تولید شود و احساس گرسنگی از بین نرود.

🔶 امروزه درمان تورم اثنی عشر را در یک دوره یک ماهه انجام می دهند. اما ظاهرا این بیماری در انواع جدید خود هرگز در #کره درمان نمی شود!!

🔶️با اینکه در #کره_جنوبی با انواع الکل و فیلم های کذایی و... به راحتی می توان مثلا بی قیدی را تجربه کرد، اما هرگز جوان هایشان سیر نمی شوند و روز به روز ارضای جنسی جوانان کره ای سخت می شود. این جوانان در خیابان و اماکن خصوصی به صورت مخفیانه از زن ها و در حالات مختلف عکس می گیرند و در سایت های مستهجن اقدام به پخش آن می کنند.

🔶️حالا آنقدر این بیماری روانی عکس مخفی از زنان در کره که #بالاترین_نرخ_خودکشی_در_دنیا را دارد زیاد شده که زنان این کشور بزرگترین تظاهرات زنانه تاریخ کره را برپا کردند تا به وضع بی بند و باری و عدم توجه مسوولین ذی ربط شکایت کنند. .
در تصویر اول یک زن کره ای بنری را به دست گرفته که رویش نوشته: "زندگی من لذت جنسی تو نیست" و در تصویر دوم نوشته: "زنان عصبانی دنیا را تغییر می دهند".

🔶️ این حرکت بعد از حرکت جهانی #MeToo و با انتخاب نام #Molka به عنوان دومین حرکت بزرگ ضد سوء استفاده جنسی از زنان شناخته می شود. .

🔶️ میکروب هلیکوباکترپیلوری را جدی بگیرید! باز هم اخباری از آن را در کشورهای مختلف به زودی منتشر می کنیم. .

منبع: گاردین👇
bit.ly/2MFjFSU
.
💥 ۲۰۲۵ اولین کانال  تخصصی حقایق فیلتر شده جهان

@kharej2025
#فقر_فرهنگی #تجاوز #زن #زن_کره #زن_کره_ای #زنان #زندگی_در_کره #فیلم_کره_ای #مهاجرت #ویزا #زبان_کره_ای #خارج_بدون_فیلتر

❌ هر جا سخن از کثیفی است نام #فرانسه بسیار می درخشد.

❌ جریمه نقدی و هزاران مامور کنترل نظافت هیچ تاثیری در کنترل نظافت در یکی از کثیف ترین شهرها نداشته 😔
#فقر_فرهنگی
@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام

❌در اینکه رفاه در ایران کمتر از #استرالیا نیست شکی نیست ولی تعجب این است که چرا کار می کنند که مردم فکر کنند از همه عقب تر هستند؟!

❌ من و تو تا وقتی ساکت بنشینیم و واقعیت های دنیا را منتشر نکنیم هزاران طرح رفاهی مثل آب رسانی به آبادان هم انجام شود که لندن در اوج بارندگی آن را ندارد؛ قطعا از نارضایتی مردم کم نخواهد شد😔😔

پس ساکن ننشینیم....

https://t.me/kharej2025/1655
@kharej2025

  کلمات کلیدی: استرالیا

❌ گزارش اختصاصی از قلب سیدنی
آنچه ما داریم و استرالیایی ها ندارند!

❌ هر استرالیایی اصل که وارد ایران می شود تعجب می کند که چرا بزرگراه شهری مثل آزادگان و امام علی تهران رایگان است!
@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام

❌در اینکه رفاه در ایران کمتر از #استرالیا نیست شکی نیست ولی تعجب این است که چرا کار می کنند که مردم فکر کنند از همه عقب تر هستند؟!

❌ من و تو تا وقتی ساکت بنشینیم و واقعیت های دنیا را منتشر نکنیم هزاران طرح رفاهی مثل آب رسانی به آبادان هم انجام شود که لندن در اوج بارندگی آن را ندارد؛ قطعا از نارضایتی مردم کم نخواهد شد😔😔

پس ساکن ننشینیم....
@kharej2025

  کلمات کلیدی: استرالیا

❌ گزارش اختصاصی از قلب سیدنی
آنچه ما داریم و استرالیایی ها ندارند!

❌ هر استرالیایی اصل که وارد ایران می شود تعجب می کند که چرا بزرگراه شهری مثل آزادگان و امام علی تهران رایگان است!
@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام

❌ گزارشی از پیشرفت تبلیغات ۲۰۲۵

♻️ دوستان حتما یادشان هست که ما تا دوم تیرماه کمک های مردمی را برای آغاز تبلیغات ماهانه جمع آوری کردیم.

♻️ با مشورت های که انجام دادیم قرار شد محوریت تبلیغ گسترده را از اینستاگرام شروع کنیم تا با دایره وسیع تری از مخاطبینی که مطالب ما را نشنیدند ارتباط برقرار کنیم. و فقط از روش ارسال پست تبلیغاتی برای جذب فالوور واقعی استفاده بنماییم.

♻️از ۲ تیرماه تا حدود ۲۰ تیرماه دوستان به طور پیوسته با پیج های عمومی که فالوور واقعی قابل توجهی داشتند مشغول صحبت بودند و در کمال تعجب بسیاری از پیج ها که هرگز باور نمی ‌کردیم، حاضر نشدند تبلیغات ما را بزنند!!! و این نشان دهنده فضای بسیار بدی است که امروز بعد از سی سال دروغ به آن رسیده ایم؛ که حاضر هستند تبلیغ پیج های زرد و شایعه ساز را بزنند ولی حتی با گرفتن مبلغ مناسب حاضر به تبلیغ واقعیت نیستند و معمولا ادعای ضد انحصارگری ایشان گوش جهان پر کرده است.

♻️ با وجود تمامی نامهربانی ها، دوستان خسته نشدند و بالاخره تبلیغات ما در برخی پیج های مطرح از چند روز قبل آغاز شد. و در اولین حرکت در عین ناباوری حدود ۷ هزار نفر در ۲ روز به فالوور های ما اضافه شد و ایمان ما را به موفقیت در این راه چند برابر کرد.

♻️ با توجه به تاخیر به وجود آمده در آغاز تبلیغات که فقط به علت مخالفت برخی پیج ها بود؛ ما احتمالا ظرف دو هفته، تاخیر قبلی را جبران می کنیم و دور اول تبلیغات را به نحو عالی و هوشمندانه به پایان می رسانیم و با ارسال گزارشی کامل آماده می شویم که با دور دوم کمک های مردمی رشد جهش بعدی را نیز تجربه کنیم.

♻️ در این بین باید از دوستانی که لطف کردند و بدون دریافت مبلغی پیج را ما با استوری کردن و غیر آن معرفی کردن صمیمانه تشکر کنیم.

🌺 اما دو درخواست:

۱. هر کدام از عزیزان که اینستاگرام دارند هر روز پیج ما را استوری کنند. و نگاه به اعضای کم یا زیاد خود نکنند چرا که استوری زیاد سبب آشنایی کاربران غیر عضو هم خواهد شد.

۲. ما به علت وقت فراوانی که صرف تولید محتواهای منحصر به فرد خود می کنیم در بسیاری از موارد فرصت جواب به کامنت های اینستاگرام را نداریم.

از همه عزیزانی که حداقل چند ماه همراه ما بودند و عملا با مبانی و جواب های ما آشنا هستند خواهش داریم که یک لحظه وقت کم نگذارند و برای پاسخگویی به عزیزان تازه وارد همت بگمارند.
فضایی که ما در اینستاگرام درست کرده ایم کمک می کند تا دانشگاهیان، روحانیون، جوانان، زنان و مادران و همه عزیزانی فعال و اندیشمند ما بتوانند برای نجات انسان ها و هم وطن های گرفتار توهم، اقدام کنند و آنگاه همگی در پیروزی نزدیک مان شریک خواهیم بود.

❌ خارج بدون فیلتر در اینستاگرام 👇👇

https://www.instagram.com/kharej2025/

🔴 اینجا نه مراسم سیزده آبان و نه 22 بهمن است! اینها جوانان عاشق پرچم #آمریکا هستند!
🔴چطور قدرت اقناع کنندگی هالیوود افول کرده⁉️
🔴 بحران جدید اجتماعی آمریکا که #نمی_خواهند_تو_بدانی

@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام

❌جوانان #انگلیس در مثلث برمودای #اعتیاد، بی خانمانی و بی خانوادگی نابود می شوند و سران آن کشور به فکر نوع شام عروسی شاهزاده ها هستند.😔

#توالت_خواب #فقر #بی_اعتنایی_به_مردم #شرمساری

@kharej2025

دانلود فیلم کانال تلگرام
 1  2  3  4  صفحه بعدی
بستن
آدرس پست:

نوع گزارش تخلف:

متن گذارش: