کانال تلگرام تبریز پلاس + @tbzplus

سامانه هرچیز:ارائه محتوای کانال های تلگرام
جستجو در تلگرام

کانال تلگرام تبریز +

عضو میشوم
لینک عضویت در سایر پیام رسان ها:
تبریز +
تعداد اعضا:
1293
177

📝 نوشتاری
مدیریت و نويسندگان جدید

برای حمایت ازما کافیست پستها را نشر دهید

 مشاهده مطالب کانال تبریز +

توجه: کلیه محتوای این سایت توسط کاربران و کانال های تلگرام درج شده است و سایت هرچیز هیچ مسئولیتی نسبت به آن ها ندارد

به نام خدا
در خصوص موضوعات ذکر شده در خصوص بانک شهر و مسایل مربوطه به شهرداری ها و سهامداران این بانک بدین وسیله به استحضار می رساند: مطالب ذکر شده کاملا کذب بوده و بدینوسیله نسبت به تمام آن و موارد و مطالب تکذیبیه صادر می شود.
وجود شهر نت ها یک اقدام پسندیده، علمی و در سطح بالای بانکی و بانکداری مجازی می باشد. تمام شهرنت ها داری مجوز از مرجع ذیصلاح بوده و به هیچ وجه سد معبری از سوی جایگاه های شهرنت تاکنون نه گزارش شده و نه ایرادی سر زده است. بلکه با احترام و ارزش گذاری به وقت مردم در صدد تقلیل و به حداقل رساندن صرف زمان برای انجام عملیات بانکی در هر ساعت از شبانه روز هستند که خدمات مجازی آن و گره گشایی آن از هیچ کس پوشیده نیست و به همین دلیل نشان بانکداری مجازی در سطوح ممتاز را از آن خود کرده و گوی سبقت از رقبای خود ربوده است.
ضمنا تمام اقدامات بانک شهر نه تنها به بانکداری نوین کمک نموده بلکه تمام منابع آن در قسمت عمده به طور مستقیم در زندگی شهروندان تاثیر مثبت و ملموس داشته است چنانچه در طرح های عمرانی، اتوبان ها، تعریض معابر، قطار شهری، مشارکت بانک شهر مشهود و در زندگی روزمره شهروندان تمام شهرها از جمله تبریز، تهران، اصفهان، شيراز، اردبيل، ارومیه، خراسان و... تاثیر و مستقیما در بحث ایجاد رفاه اجتماعی مردم نقش داشته است.
لذا بدینوسیله این کانال ضمن تکذیب مطالبی که قبلا بر علیه بانک شهر عنوان شده بود از مدیران ارشد و هیات مدیره، سهامداران و کارکنان بانک شهر عذرخواهی خود را رسما اعلام می دارد.
لازم به ذکر است به دلیل مقبولیت جایگاه بانک شهر در نزد افکار عمومی منابع بانک سالیانه حداقل به میزان ۶۰% افزایش داشته است.

پایلاشین 🌹

➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿➿
به کانال تبریز + بپیوندید 🌹
👉 https://t.me/joinchat/AAAAADuuzstUDSLpWZV8Mw

تبریز +

بستن
آدرس پست:

نوع گزارش تخلف:

متن گذارش: